Skip links

Night Club EZO

BEZPIECZEŃSTWO

Postrzeganie klubów go-go.

Przez trzy miesiące prowadziliśmy anonimową ankietę wśród naszych Gości. W ankiecie poprosiliśmy o wskazanie trzech największych obaw, jakie towarzyszyły im przed wejściem do naszych klubów.  Obok znajdują się najczęstsze obawy wraz z odniesieniem do naszych standardów bezpieczeństwa.

PODANIE ŚRODKÓW ODURZAJĄCYCH

Dbając o to, abyś czuł się bezpiecznie i komfortowo wszystkie napoje otwierane są w Twojej obecności. Nad Twoim bezpieczeństwem czuwać będzie wyspecjalizowany personel działu monitoringu. Posiadanie lub zażywanie środków psychoaktywnych jest zakazane w naszych klubach i dotyczy to zarówno naszych Gości jak i całego personelu.

PRZYWŁASZCZENIE ŚRODKÓW Z KARTY PŁATNICZEJ

Zawsze prosimy o podpis na wydruku z terminala mimo potwierdzenia transakcji kodem PIN, tak, abyś miał zawsze świadomość, jaką kwotę wydajesz. Wszystkie transakcje karta mogą być realizowane tylko w miejscach objętych nadzorem kamer video. Pamiętaj, że w klubie jest możliwość płatności gotówką.

ZAWYŻENIE NALEŻNOŚCI PODCZAS PŁATNOŚCI

Gwarantujemy bezpieczne płatności bez ukrytych kosztów, płacisz tylko i wyłącznie za to, co zamawiasz. Płatność następuje przed podaniem zamówionych produktów tak, abyś miał świadomość o cenach i nie był zaskoczony wysokością rachunku po konsumpcji.

Wybierz klub, którego dotyczą Twoje spostrzeżenia.

Dodaj plik jpg, png lub zrób zdjęcie.